Szkolenia podologiczne

Nasz gabinet Podoestetica istnieje od kilku lat na rynku i kojarzony jest z profesjonalizmem. Znajdujemy się w ogólnopolskim serwisie swiaturody.com.

W celu poszerzenia kwalifikacji zawodowych proponujemy indywidualne szkolenia podologiczne. Naszym priorytetem jest wysoka jakość prowadzonych szkoleń. Kursy są przeprowadzane przez dyplomowaną podolog, wykładowcę Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie – mgr Ewelinę Stępniewską.

Podoestetica Szkolenia

Podczas szkoleń podologicznych prowadzonych przez nasz gabinet można zdobyć niezbędną wiedzę, która przyda się zarówno osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z podologią, jak i już wykształconym i doświadczonym specjalistom. Trzeba bowiem pamiętać, że medycyna i kosmetyka stale się rozwija – również jeśli chodzi o zabiegi dotyczące stóp i paznokci. Regularne aktualizowanie swojej wiedzy pozwala na jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy i dbanie zarówno o własne bezpieczeństwo, jak i zdrowie samego pacjenta.

Szkolenia podologiczne są przeprowadzane w niewielkich grupach, dzięki czemu każda osoba może zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności, a w razie konieczności poprosić o poradę czy wyjaśnienie niektórych kwestii. Podczas tego typu kursów uczestnicy uczą się nie tylko informacji teoretycznych, lecz także przeprowadzają różnego rodzaju zabiegi umożliwiające wyćwiczenie umiejętności praktycznych. Takie szkolenia organizujemy regularnie – w celu zdobycia szczegółów na temat nadchodzących kursów warto skontaktować się z nami odpowiednio wcześniej.

W trakcie szkoleń wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, wchodzące w skład wyposażenia większości gabinetów podologicznych. Uczestnicy uczą się m.in. prawidłowego korzystania z frezów do pedicure czy innych akcesoriów służących do nadawania paznokciom właściwego kształtu, usuwania skórek i zgrubień. Znaczenie ma też zdobycie wiedzy na temat objawów konkretnych chorób skóry, w tym m.in. grzybicy, co pozwala na rozpoznawanie schorzeń i szybkie reagowanie.

Nasz zespół

Specjaliści

Ewelina Stępniewska

Sprawy szkoleniowe

Telefon: + 48 794 505 993
Email: zdrowestopy88@gmail.com

Trochę o tym wszystkim

Podolog – zawód przyszłości

Podologia zyskuje coraz większą popularność w krajach UE i nazywana jest „zawodem przyszłości”. Proponujemy Państwu kursy i szkolenia podologiczne, które pozwolą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp. Oferta skierowana jest do osób zajmujących się pedicure, które chcą poszerzyć umiejętności zawodowe, jak również dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z pielęgnacją stóp i podologią.

Kadra

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę podologiczną, której przewodniczy kosmetolog spec. podolog mgr. Ewelina Stępniewska – trener, szkoleniowiec i wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie.

Sprzęt

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt podologiczny, profesjonalne narzędzia i preparaty podologiczne, zapewniamy pełne zachowanie aseptyki i antyseptyki.

Szkolenia dla bezrobotnych

Jednostka Szkoleniowa została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00183/2014 (podstawa prawna; art 20 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnieniu i instytucjach rynku pracy), dzięki temu istnieje możliwość realizacji zleceń finansowanych ze środków publicznych – skierowanych do osób bezrobotnych. W celu przeprowadzenia szkolenia dedykowanego dla osoby bezrobotnej, osoba ta powinna zwrócić się do właściwego Urzędu Pracy z prośbą o skierowanie na indywidualny kurs podologiczny, a także o sfinansowanie takiego szkolenia, jeśli zdobyte na szkoleniu umiejętności wpłyną na podniesienie atrakcyjności bezrobotnego na rynku pracy.

Stawiamy na praktykę!!!

Nasza instytucja szkoleniowa skupia się głównie na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Poprzez naukę na dużej liczbie odpowiednio dobranych modeli wiedza praktyczna jest w utrwalana, dzięki czemu każda osoba po zakończonym kursie jest w stanie samodzielnie wykonać zabiegi z zakresu szkoleniowego.

Indywidualny tok nauczania

Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w maksymalnie dwuosobowych grupach. Dzięki takiemu rozwiązaniu instruktor jest w stanie dokładnie prześledzić wszystkie czynności kursanta i w odpowiednim momencie zareagować w razie popełniania przez niego błędów.

Zaświadczenia i certyfikaty

Nasza jednostka szkoleniowa jest zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.14/00183/2014Absolwent kursu otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim poświadczający nabytą wiedzę. Certyfikaty uprawniają zarówno do podjęcia pracy w zawodzie, jak i rozpoczęcia własnej działalności.