Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz, wypełnij formularz kontaktowy bądź sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Zadzwoń 533 333 643

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące asortymentu, sposobu składania zamówień oraz funkcjonowania sklepu online, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Formularz kontaktowy

Zachęcamy również do kontaktu mailowego pod adresem biuro@hurtowniapodoestetica.pl

  Wypełnij formularz

  Wybierz temat wiadomości oraz uzupełnij swoje dane.

  Czekaj na odpowiedź

  Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

  Najczęściej zadawane pytania

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. W tych godzinach działa nasz numer telefonu 533 333 643.

  Oczywiście tak. 
  Towar można odebrać w siedzibie firmy:
  ul. Okólna 43D, 05-270 Marki

  Tak. Szczegóły dotyczące odstąpienia od umowy znajdą Państwo na stronie w zakładce Regulamin sklepu

  Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania informacji o wybraniu formy płatności za pobraniem i wynosi od 1 do 3 dni roboczych ( od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). W przypadku zamówienia towarów niedostępnych ( pod zamówienie) czas realizacji odpowiednio się wydłuża.

  Na szczęście takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Każda paczka wychodząca jest ubezpieczona. Ważne jest aby został spisany protokół szkody przez kuriera, jeżeli kurier już odjechał skontaktuj się z firmą kurierską. Na spisanie protokołu masz 7 dni.

  Ważne: Roszczenia związane z brakami oraz uszkodzeniami mechanicznymi towarów bez spisanego protokołu w chwili doręczenia nie będą rozpatrywane.

  W tym celu dopisz swoją prośbę w uwagach do zamówienia.

  Odpowiednie pole znajdziesz w ostatnim korku realizacji zamówienia, może tam podać także uwagę dla kuriera np. "domofon nie działa itp.