Pedicure ma na celu odpowiednie obrobienie płytki paznokcia, a także skórek ją otaczających. Taki zabieg przeprowadza się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Często jest on wstępem do późniejszego pomalowania paznokci, ale nie zawsze.

Oferujemy frezy do pedicure w wielu rodzajach. Różnią się one od siebie przede wszystkim kształtem. W asortymencie mamy zarówno dość duże frezy, jak i zakończone niewielką końcówką, pozwalającą na dotarcie nawet w trudno dostępne przestrzenie. Wśród dostępnych produktów znajdują się też frezy do pedicure kamienne, a także typu różyczka, zakończone niewielkimi kuleczkami o średnicy wynoszącej od 1,5 do 3 mm. Oferujemy również inne narzędzia, w tym specjalne cęgi podologiczne z cienką częścią roboczą umożliwiającą precyzyjną pracę.

Wśród dostępnych produktów pojawiają się też specjalne trzpienie gumowe wsuwane w zacisk rączki od frezarki. Na takie elementy można następnie nałożyć kapturki o określonych rozmiarach. To wyroby przeznaczone do przeprowadzania zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnych, a także do wykonywania manicure i pedicure. Każdy produkt został dokładnie opisany, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy będzie on pasował do posiadanej przez Ciebie frezarki.