W skład wyposażenia gabinetu podologicznego wchodzą różnego rodzaju narzędzia – wśród nich pojawiają się przede wszystkim frezy kamienne i stalowe. Oferujemy też specjalne pilniki kątowe, cążki, narzędzia do docinania skórek, pęsety podologiczne czy trzpienie gumowe. To produkty różniące się od siebie pod różnymi względami – zdecydowanie najważniejszy jest ich kształt oraz wielkość. Poszczególne narzędzia podologiczne pozwalają bowiem na wykonywanie określonych czynności.

Dostępne frezy są wykorzystywane m.in. do przeprowadzania pedicure. Można dzięki nim usunąć skórki i wyrównać powierzchnię paznokcia. Umożliwia to odpowiednie opracowanie płytki paznokcia bez jej uszkodzenia. To narzędzia podologiczne wielokrotnego użytku, które po właściwej sterylizacji można z powodzeniem wykorzystać jeszcze wiele razy. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim produkty uniwersalne, pozwalające na zastosowanie w połączeniu z dowolnym modelem frezarki.

Szeroki wybór narzędzi dla podologów

Narzędzia podologiczne z naszej oferty występują w wielu wersjach – mowa tu przede wszystkim o rodzajach nacięć frezów stalowych, ich średnicy czy materiałów zastosowanych do produkcji. Znaczenie ma też kompatybilność z konkretnymi frezarkami. Niektóre frezy do pedicure dostępne w naszym sklepie są uniwersalne, co pozwala na wykorzystanie ich w połączeniu z dowolnym urządzeniem o standardowym uchwycie. To ważne, ponieważ zbyt wąski model będzie wypadał, a zbyt szerokiego nie da się umieścić w pozostałej części sprzętu. Przed wyborem należy zapoznać się z dokładną specyfikacją poszczególnych produktów, by wybrać ten odpowiedni